Our range of products include 50w led flood light, led street light 50 w, led street light 30 w, 250w aluminium die cast led flood light, 60w led flood light and 30w led flood light.
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| IP Rating | IP65 |
| Country of Origin | Made in India |
| warranty | 2 years |
| Body | Aluminium Alloy |
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| Power Source | AC (Grid Power) |
| Color Temperature (CCT) | 6500K (Cool White) |
| Body Material | Aluminium Die Cast |
| IP Rating | IP65 |
| Warranty | 2 Years |
₹ 440 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 30W |
| Power Source | AC (Grid Power) |
| Color Temperature (CCT) | 6500K (Cool White) |
| Body Material | Aluminium Die Cast |
| IP Rating | IP65 |
| Warranty | 2 Years |
₹ 2200 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 200W |
| IP Rating | IP65 |
| Country of Origin | Made in India |
| warranty | 2 years |
| Material | Aluminium alloy |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| IP Rating | IP65 |
| Country of Origin | Made in India |
| warranty | 2 years |
| Body | Aluminium Alloy |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 30W |
| IP Rating | IP65 |
| Country of Origin | Made in India |
| Body | Aluminium Alloy |
| warranty | 2 years |
Ayush Goyal (Proprietor)
Ayush Enterprises
555, Mansarover Park Road
Man Sarovar Park, New Delhi - 110032, Delhi, India