Leading Manufacturer of 50w led driver, ac dc led driver, led street light, 50w ac led street light and 80w ac led street light from New Delhi.
₹ 84 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| Surge Protection | 6kv |
| Output Current | 1200 |
| Warranty | 2 years |
| Country of Origin | Made in India |
| IP rating | IP66 |
| Eiffiency | 90% |
₹ 85 / Piece Get Latest Price
| Maximum Output Power | 50W |
| Type | Constant Current Driver |
| Output Current | 1500mA |
| Output Voltage | 36V |
| Input Voltage | 220V |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50W |
| Power Source | AC (Grid Power) |
| Color Temperature (CCT) | 6500K (Cool White) |
| Body Material | Aluminium Die Cast |
| IP Rating | IP65 |
| Warranty | 2 Years |
Ayush Goyal (Proprietor)
Ayush Enterprises
555, Mansarover Park Road
Man Sarovar Park, New Delhi - 110032, Delhi, India