Providing you the best range of 24 watt semi integrated solar street light, 36w semi integrated solar led street light, 30w all in one led street light, 90w all in one led street light, 100w all in one led street light and 15 w solar street lighting system with effective & timely delivery.
₹ 3800 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 30 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 6kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 4800 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 30 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 7kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 30 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 12kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 15800 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 90 watt |
| Certification | CE |
| Weight | 25kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 100 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 4kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2600 / Piece Get Latest Price
| Power | 15 W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Power | 18 W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Power | 20 W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 7000 / Piece Get Latest Price
| Power | 30 W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Power | 20 W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 7000 / Piece Get Latest Price
| Power | 30 W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Power | 12 W |
| Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Input Voltage | 240V |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Power | 80 W |
| Material | Glass |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
| Special Feature | Waterproof, Motion Sensor |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Powder Coated |
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Power | 20 W |
| Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Input Voltage | 240V |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 900 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 120W |
| Power Source | AC (Grid Power) |
| Color Temperature (CCT) | 6500K (Cool White) |
| Body Material | Aluminium Die Cast |
| IP Rating | IP65 |
| Warranty | 2 Years |
Ayush Goyal (Proprietor)
Ayush Enterprises
555, Mansarover Park Road
Man Sarovar Park, New Delhi - 110032, Delhi, India