Offering you a complete choice of products which include 12w solar led street light, 50w solar led street light, 18w semi integrated solar led street light, 18w solar led street light, 15w semi integrated solar led street light and 40w semi integrated solar led street light.
₹ 2400 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 10 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 4kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 7250 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 50 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 7kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 20 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 5kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3400 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 20 Watt |
| Certification | CE |
| Weight | 3 |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 2300 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 16 Watt |
| Certification | CE |
| Weight | 3kgs |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 40W |
| Certification | ISI |
| Weight | 1.8KG |
| Light Color | COOL WHITE |
| Country of Origin | Made in India |
| Specific Uses For Product | Garden, Yard, Driveway |
| Special Feature | Waterproof, Motion Sensor |
| Voltage | 6V |
₹ 530 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Power Source | SOLOR |
| Input Voltage | 240V |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 30W |
| Power Source | AC (Grid Power) |
| Color Temperature (CCT) | 6500K (Cool White) |
| Body Material | Aluminium Die Cast |
| Warranty | 2 Years |
| IP Rating | IP65 |
Ayush Goyal (Proprietor)
Ayush Enterprises
555, Mansarover Park Road
Man Sarovar Park, New Delhi - 110032, Delhi, India